На Львівщині сім’ям загиблих під час АТО виплатять по 100 тис. грн

Бюджетна комісія Львівської обласної ради підтримала зміни до комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян області, відповідно до яких передбачається виплата матеріальної допомоги сім’ям загиблих під час антитерористичної операції на сході України.

Раніше обласна рада затвердила програму, згідно з якою виділила 2,5 млн грн для виплати матеріальної допомоги сім’ям загиблих на Майдані. Відтак, 20 сімей отримали допомогу в сумі по 100 тис. грн.

Тепер депутати пропонують збільшити обсяг фінансування програми, аби таку ж матеріальну допомогу отримали сім’ї жителів Львівщини, які загинули під час подій на сході України.

У прес-службі Львівської обласної ради наголошують, що на сьогодні під час військових дій на Донбасі загинуло семеро жителів Львівщини. Зокрема, це закатований у Слов’янську Юрій Дяковський, вертолітники 16-ої бригади армійської авіації Руслан Плоходько, Сергій Руденко, Ігор Грішин, Олександр Сабад, Микола Топчій та генерал-майор Сергій Кульчицький.

Голова бюджетної комісії Ярослав Качмарик сказав: «Додатковий фінансовий ресурс в сумі 2 млн 400 тис. грн дозволить виплатити по 100 тис. грн без врахування оподаткування 20 родинам. Та все ж сподіваймось, що антитерористична операція у Донецькій та Луганській областях скоро закінчиться і решта коштів залишиться не використаною».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук