На Львівщині створили Всеукраїнську базу оперативних вакансій. Відео

10 березня 20114261

Львівська служба зайнятості створила Всеукраїнську базу оперативних вакансій. У такий спосіб на Львівщині виконують доручення віце-прем’єр міністра України Сергія Тігіпка - вирішити, як можна переміщати робочу силу в країні: з регіонів, де її достатньо, у міста, де її бракує.

«Наприклад, Коростишівський районний центр Житомирської області. Ми фільтруємо вакансії, які зареєстровані в Коростишівському районному центрі зайнятості, і бачимо, що там в базі оперативних вакансій зареєстровано 24 вакансії», - зазначила заступник директора міського центру зайнятості Неля Возна.

Крім того, у Центрі зайнятості вирішили не обмежуватись лише Львівщиною та Україною і запропонували полякам створити спільну мережу вакансій.

«Це було б цікаво, офіційно дати можливість мешканцям Львівщини попрацювати на сезонних, тимчасових роботах, але офіційно, зі всіма гарантіями і мати можливість вільно там працювати, вільно повернутися назад і в будь-який час, знову туди поїхати, якщо буде таке бажання», - зазначив директор міського центру зайнятості Олег Рісний.

Наразі від поляків чекають відповіді. Зрештою, за якою схемою в Україні відбуватиметься міграція трудових ресурсів - теж вирішать лише згодом.

Наразі у Львові офіційно зареєстрованих безробітних близько 4000, а вакансій майже удвічі менше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук