На Львівщині створять «гарячі лінії» для скарг на військкомати

Голова Львівської ОДА Ірина Сех доручила правоохоронцям провести перевірку районних військових комісаріатів області з приводу можливих корупційних дій їхніх керівників. Про це на сесії Львівської обласної ради сказав перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник.

За його словами, голова ЛОДА доручила створити «гарячі телефонні лінії», куди мобілізовані та їхні родичі можуть поскаржитися на діяльність військкоматів та медкомісій.

Ситник додав, що люди скаржаться і на матеріально-технічне забезпечення  військової частини, зокрема є проблеми з недостатньою постільною групою, відсутністю бронежелетів. Військові також цікавляться чи будуть вони визнані учасниками бойових дій, виникають запитання із виплатою заробітної плати.

За час мобілізації на Львівщині виписано близько 7 тисяч повісток, а у військову частину скеровані понад 2 тисячі чоловіків, тобто 70% були позбавлені можливості служити за станом здоров’я. 

Окрім цього, прокуратурі доручено перевірити достовірність та законність рішень медичних комісій при РВК області щодо визнання непридатними призовників, згідно з поданими списками органів місцевого самоврядування щодо часткової мобілізації, інформує прес-центр Львівської ОДА.

Керівникам управлінь СБУ, МВС, військовому прокурору Західного регіону доручено здійснити перевірку РВК Львівської області щодо можливих корупційних дій керівництва.

Голови РДА мають надавати організаційну та ресурсну допомогу сім’ям мобілізованих військовослужбовців у час їх перебування в Збройних Силах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук