На Львівщині цьогоріч на чверть зросла злочинність серед неповнолітніх

Цьогоріч на Львівщині порівняно з минулим роком на 24% побільшало кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми, зокрема це стосується особливо тяжких правопорушень.

Окрім того, 58 кримінальних проваджень вчинено неповнолітніми у групі осіб (за аналогічний торішній період – 26), інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Водночас органи внутрішніх справ не в усіх випадках приймають рішення про притягнення до кримінальної відповідальності дорослих осіб, які втягнули дітей до вчинення злочинів. За такими фактами на цей час розслідується лише 9 кримінальних проваджень.

Найбільша кількість корисливих кримінальних правопорушень зареєстрована у Бродівському (16 злочинів), Дрогобицькому (14), Золочівському (13) та Пустомитівському районах (14) Львівщини. Усі вони вчинені у вечірній час.

Багато злочинів діти вчиняють у стані алкогольного сп’яніння, однак органи внутрішніх справ джерел придбання спиртних напоїв не встановлюють, відповідно, винні особи в реалізації алкоголю неповнолітнім до передбаченої законом відповідальності не притягнуті.

Ще одним чинником, який впливає на ріст злочинності в молодіжному середовищі, зазначено в повідомленні, є неналежна організація дозвілля неповнолітніх, і в містах, і в сільській місцевості. Недостатня їх зайнятість та підконтрольність з боку батьків. Водночас не в кожному випадку правоохоронні органи притягують до відповідальності батьків, діти яких вчинили кримінальні правопорушення.

З огляду на викладене, прокуратура області вимагає від міліціонерів Львівщини вжити додаткові заходи щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх. На цей час трьох службових осіб притягнули до дисциплінарної відповідальності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук