На Львівщині у двох цехах підробляли горілку відомого алкогольного заводу

Наприкінці 2014 року працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області припинили діяльність одразу двох підпільних цехів з виготовлення підроблених алкогольних напоїв.

Про це йдеться у повідомленні відділу зв'язків із громадськістю ГУМВС України у Львівській області.

Цехи були розташовані у населених пунктах Пустомитівського району. 

Кустарним способом, у капронових цистернах зловмисники перемішували «бодягу» горілки і далі, через систему насосів та шлангів, фальсифікат розливали у підготовлені пляшки. Після цього встановлювали одноразові корки, наклеювали етикетки та акцизні марки. Виготовлений таким чином фальсифікат упаковували у паперові піддони та постачали у торговельну мережу.

Правоохоронці провели майже два десятки санкціонованих обшуків у місцях виробництва фальсифікату горілки, підсобних приміщеннях, гаражах, автотранспортних засобах, а також у мережі торговельних закладів Львівської області, де збувалась виготовлена таким чином підроблена продукція.

Міліціонери вилучили майже п’ять тисяч пляшок підробленої горілки вартістю майже у 200 тисяч гривень, більше тисячі літрів етилового спирту, акцизні марки із ознаками підробки, паперові піддони з-під ящиків горілки, корки, 90 тисяч етикеток горілки, підготовлена тара та інше обладнання, що використовувалось для розливу та упакування фальсифікату.

В основному зловмисники підробляли продукцію відомого горілчаного заводу, розташованого на сході України. Проте, правоохоронці також виявили незначну кількість фальсифікованої підакцизної продукції торговельних марок Львівщини.

Матеріали кримінальних проваджень щодо двох організаторів діяльності цехів, скеровано на розгляд Пустомитівського районного суду Львівської області.

Наразі працівники ДСБЕЗ проводять заходи для недопущення на ринок підробленого алкоголю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук