У Львові побільшало фальсифікованого алкоголю

СуспільствоІрина Ващишин, 18 грудня 20145010

Заступник генерального директора ДП «Львівстандартметрологія» В'ячеслав Пузир заявив, що у Львові почали значно більше підробляти алкоголю.

Упродовж останніх півтора місяця фахівці державних лабораторій перевірили декілька партій спиртного, вилученого правоохоронцями із торговельної мережі, а також із контрабандних перевезень на кордоні. 

Найбільше зауважень представники стандартметрології мали щодо якості спиртів та вмісту сивушних масел у контрафактних алкогольних напоях.

Проте, якщо раніше спиртне підробляли здебільшого ординарних та доволі дешевих вітчизняних марок, то тепер чимало підробок і дорогих алкогольних брендів.

«Звісно, що це вигідно. Коли з'являється тара з-під дорогих сортів горілки типу «Абсолют» чи «Фінляндія». І ця тара надходить в обіг, вона нікуди не зникає. Її наповнюють знову і пускають у продаж», – наголосив Пузир. 

За його словами, на дослідження у стандартметрологію правоохоронці передали також чимало підробок тютюнових виробів. Перш за все, йдеться про ті, що контрабандисти намагалися перевезти до Польщі. 

«Там такі марки тютюну є, що я сам – людина, яка курить уже сорок п'ять років, я не знаю таких сигарет. Це по-перше. По-друге, інформація, яку надають на етикетках, вона навіть не містить того, що тютюн шкідливий для здоров'я», - додав чиновник.

Покупцям алкоголю та тютюну фахівці радять уважно читати маркування на виробах і не купувати їх у кіосках. Особливо, коли йдеться про дорогі марки. 

Натомість, у супермаркетах варто запитувати продавців про сертифікати якості та декларацію відповідності, які мають супроводжувати товар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук