На Львівщині виборчі комісії досі не отримали бланків посвідчень для офіційних спостерігачів

СуспільствоДар'я Буряченко, 30 вересня 20141470

Окружні виборчі комісії досі не отримали бланків для посвідчень офіційних спостерігачів від громадських організацій. 

Про це інформує прес-служба громадянської мережі ОПОРА у Львівській області.

Ще два тижні тому довготермінові спостерігачі мережі ОПОРА почали звертатися до окружних виборчих комісій з пакетом документів для реєстрації їх офіційними спостерігачами. Проте, через відсутність бланків для посвідчень, виборчкоми не поспішають здійснювати цю процедуру.

До слова, ч. 8 ст. 77 ЗУ «Про вибори народних депутатів України» визначає, що окружна комісія здійснює реєстрацію офіційних спостерігачів та видає їм посвідчення не пізніше наступного дня після внесення подання.

  • ОВК №116 (Залізничний район Львова), 119 (м. Броди), 123 (м. Перемишляни) та 125 (м. Старий Самбір) прийняли документи та вчасно провели засідання, де проголосували за реєстрацію спостерігачів. 
  • Комісії №115 (Сихівський район Львова), 118 (Личаківський район Львова), 120 (м. Городок) та 122 (м. Яворів) хоч і прийняли документи від представників ОПОРИ, проте досі не проголосували за відповідне рішення. 
  • Окружком №124 (м. Сокаль) ще з 15 вересня відмовляється приймати подання і мотивує це тим, що члени комісії не мають на чому виписати посвідчення.

В усіх комісіях, де вже прийнято рішення по суті, спостерігачі не отримали посвідчень - ЦВК не забезпечило окружні комісії відповідними бланками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук