На Львівщині діятимуть 25 бюро з отримання безкоштовної правової допомоги

З 1 липня на Львівщині почнуть діяти 25 бюро правової допомоги. Вони будуть утворені в кожному районі та місті обласного значення як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безкоштовної вторинної правової допомоги.

«Ми тепер хочемо зайти до кожного райцентру, до кожного міста обласного значення. Окрім того, в кожному місцевому центрі є працівник, інтегратор так званий, який має зайти в кожне село», – зазначив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Микитин.

Бюро діятимуть за рахунок майна і коштів районних та міських управлінь юстиції, які зараз ліквідовують. Відтак не потребуватимуть додаткових видатків з державної скарбниці. У бюро кожен зможе безкоштовно отримати первинну правову допомогу: правову інформацію та консультації.

Вторинну ж правову допомогу – складання процесуальних документів та представництва в суді, – зможуть отримати соціально незахищені громадяни: малозабезпечені особи із середньомісячним сукупним доходом сім’ї нижчим, аніж прожитковий мінімум; люди з обмеженими можливостями, у яких пенсія чи допомога менша від двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб; діти-сироти, а також діти позбавлені батьківського піклування, безпритульні та жертви насильства в сім’ї; ветерани війни, учасники бойових дій, а також члени сімей загиблих у воєнних діях, конфліктах, АТО в разі порушення їхнього права на пільги й гарантії соціального захисту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук