На Львівщині влада хоче відновлювати ферми

Економіка7 лютого 20114

Влада Львівщини ініціює створення тваринницьких ферм. Про це зазначив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк під час селекторної наради з головами РДА, районних рад, міськими головами міст обласного значення 7 лютого.

«Необхідно провести робочі зустрічі з інвесторами, що мають у своєму користуванні 1000 га і більше сільськогосподарських угідь на предмет залучення коштів на створення тваринницьких ферм», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі ЛОДА, головним управлінням агропромислового розвитку Львівської ОДА розроблено Програму підтримки розвитку тваринництва, на виконання якої у 2010 році було виділено 3750,0 т. грн.

Кошти були виділені на реконструкцію тваринницьких приміщень, закупівлю племінних (генетичних) ресурсів, здешевлення штучного осіменіння в особистих селянських господарствах, дотації особистим селянським господарствам за утримання 4-х і більше корів, здешевлення закупівлі техніки та обладнання для особистих селянських господарств, які утримують 3-х і більше корів. Таку програму розроблено на 2011 рік.

Проектом Постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок використання коштів для розвитку галузі тваринництва у 2011 році» передбачено виділення коштів на: дотації на утримання корів фізичними та юридичними особами (орієнтовно 1000 грн. за кожне поголів’я), дотації на закупівлю теличок в населення, дотації за вирощену і продану високовагову худобу та свинину.

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук