На Львівщині явка на ЗНО з 8-ми предметів - найвища в Україні

Володимир Балита, 27 червня 201310040
На Львівщині явка на ЗНО з 8-ми предметів - найвища в Україні
фото ZAXID.NET
Лариса Середяк

У Львівській області, окрім трьох предметів, вища явка присутності на пунктах тестування, ніж загалом по Україні. Про це повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Також цьогоріч на ЗНО, за загальним показником по країні, не з'явилось 10% абітурієнтів. Це дуже важливо, розповіла Лариса Середяк, бо під кількість абітурієнтів створюються пункти та друкуються зошити, закладається в бюджет оплата праці працівників. Також на наступний рік ми будемо подавати пропозицію, щоб абітурієнти, які є випускниками минулих років, платили за участь в ЗНО. Тому, що найбільшу неявку створюють саме ці абітурієнти.

"Вони реєструються у січні або лютому, як студенти коледжів або училищ, а в квітні їм кажуть, що коледж має угоду з інститутом і всі вступлять одразу на другий курс. Але ці студенти не розуміють одну річ, що вони стануть студентами комерційної форми навчання. Бо на коледжі та училища виділяються одиниці місць на державну форму", – пояснила Лариса Середяк.

Додамо, що цьогоріч на ЗНО було введено технологічну перерву, під час якої працівники ДСО безконтактно перевіряли абітурієнтів. Також для організації роботи ЗНО було залучено понад З тисячі педагогічних працівників, 250 медиків та понад 500 працівників УМВС.

Нагадаємо, ЗНО триває з 3 по 27 червня, на нього зареєстровано 322,5 тис. охочих пройти тестування. Водночас серед тих, хто зареєструвався, майже 80 тис. осіб (близько 25%) – випускники загальноосвітніх шкіл минулих років. Планується, що 65 тис. учасників ЗНО складатимуть тести мовами нацменшин.

Додамо, що за ЗНО в Україні наглядають спеціальні мобільні групи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук