З 1 грудня перерахують пенсії майже 600 тисячам мешканцям Львівщини

СуспільствоОксана Лабойко, 2 грудня 2016, 15:26 1723 0

З 1 грудня зросло мінімальне пенсійне забезпечення, а також розмір усіх надбавок. На Львівщині виплати перерахують 82% пенсіонерів ― це 578 тисяч осіб. Щоправда, зміни не торкнуться тих пенсіонерів, які працюють, і тих, хто отримує інші додаткові виплати.

«Перерахунок буде дуже різний. В когось 9 гривень, 20 гривень, але є і збільшення на 300 гривень. Фактично мінімальний розмір пенсії в нас змінився на 117 гривень», ― розповіла заступник начальника обласного управління Пенсійного фонду Руслана Іванкова.

Відтак мінімальна пенсія з 1 грудня становить 1247 гривень. Найбільше ж зростають виплати для цивільних осіб, які отримали інвалідність під час участі в АТО, або ж їхнім сім'ям, якщо людина загинула на Сході.

«Це є добровольці, волонтери, яким до зазначених дат призначалася пенсія по інвалідності чи втраті годувальника лише за умови страхового стажу», ― пояснила начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців обласного управління Пенсійного фонду Оксана Сивч.

Відтепер цивільні отримуватимуть пенсії за військовим законодавством. Інваліди І групи матимуть пенсію 3 553 гривні, ІІ-ї – 3 179 грн, ІІІ-ї – 2 805 грн, а сім’ям, які втратили годувальників, виплачуватимуть 2 тисячі 494 гривні в місяць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук