На Львівщині за кошти Євросоюзу створять сім взірцевих відділів поліції

За кошти ЄС на Львівщині створять сім взірцевих відділів поліції. Це передбачено програмою, яку сьогодні, 20 грудня, представив у Львові голова Консультативної місії Європейського Союзу Кястутіс Ланчінскас.

Програма вартістю 6 млн євро передбачає створення 20 взірцевих відділів поліції у Львівській, Київській та Харківській областях. На Львівщині передбачено сім таких відділів поліції, інформує відділ комунікації поліції Львівської області. У прес-службі ГУ НП у Львівській області наразі не уточнюють, які саме відділки переобладнають.

«Ми плануємо, що ці двадцять відділів поліції стануть взірцем для усієї країни і хочемо, щоб мешканці тих областей, у яких буде реалізований цей проект, відчули себе більш захищеними», – зазначив Кястутіс Ланчінскас, представляючи проект керівництву ЛОДА, поліції області та представникам громадськості.

За словами Голови Консультативної місії ЄС, переобладнані відділення будуть мати сучасний вигляд та відповідну робочу атмосферу, яка відповідатиме потребам громадян, що повідомляють про злочин, та сприятиме дотриманню прав людини затриманих. Працівників відділів навчатимуть на основі досвіду поліції європейських країн у галузі охорони публічного порядку.

«Навчання та оснащення співробітників поліції буде ґрунтуватися на передових досягненнях ЄС в галузі охорони та підтримки громадського порядку, - зазначив Кястутіс Ланчінскас. - Заходи зі зміцнення громадської довіри до поліції буде зосереджено на ініціативах по боротьбі з корупцією, підвищенні обізнаності громадськості про охорону громадського порядку та залученні громадянського суспільства до розробки щорічної програми безпеки та системи управління скаргами».

Проект реалізовуватимуть під керівництвом шведської поліції, у співпраці з КМСЄ та Управлінням ООН з обслуговування проектів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук