На Львівщині заборонять звільняти керівників літніх таборів

3 квітня 20083080

"Ніхто з керівників дитячих таборів сьогодні не впевнений у завтрашньому дні: буде табір діяти далі, чи ні. Сьогодні власнику підприємства не цікаво утримувати соціальну сферу. Це їм не вигідно", - зазначила сьогодні, 3 квітня, у коментарі ZAXID.NET завідувач відділом культурно-просвітницької роботи Об’єднання профспілок Львівщини Лариса Акімова.

Л.Акімова озвучила загрозливі тенденції в системі оздоровчих закладів під час сьогоднішнього засідання міжвідомчої комісії з організації відпочинку, оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді Львівської області влітку 2008 року.

Голова міжвідомчої комісії, заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Батенко після виступу Л.Акімової заявив: "Закриття оздоровчих таборів, звільнення їх керівників є неприпустиме".

Т.Батенко поінформував ZAXID.NET, що у понеділок відбудеться зустріч голови Об’єднання профспілок Львівщини та т.в.о. голови ЛОДА М.Кмітя. "Це питання буде включене до угоди про співпрацю між Об’єднанням профспілок і ЛОДА. Буде прописано механізм захисту керівників цих закладів". Також, за словами Т.Батенка, наступного тижня на нараду в ЛОДА зберуть керівників підприємств, при яких залишилися оздоровчі табори. "Ми попередимо про неприпустимість закриття таборів. Питання ставитимемо дуже жорстко", - наголосив Т.Батенко.

Довiдка ZAXID.NET

На Львівщині залишилося понад 10 дитячих оздоровчих таборів, тоді як на початку незалежності України вони були у структурі кожного великого підприємства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук