На львівських ринках виявили десятки порушників-іноземців

На львівських торгових ринках «Шувар», «Привокзальний», «Стрийський», «Народний», «Княжий» сектор по роботі з протидії нелегальній міграції ГУ ДМС України у Львівській області спільно з підрозділами міліції, прикордонної служби та СБУ проводили профілактичні заходи. В ході перевірки виявлено 38 порушників-іноземців і накладено штрафні санкції на суму 21 тис. 80 грн.

Перевірку проводили за Наказом ДМС України «Про проведення цільових профілактичних заходів із виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України», йдеться в повідомленні ГУ ДМС України у Львівській області.

За цими фактами складено 34 адміністративні протоколи за ознаками ч.1 ст.203 Кодексу України про адміністративні правопорушення; два адміністративні протоколи за ознаками ч.1 ст.204 та два адмінпротоколи за ст.205 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Із 12 прийнятих рішень про примусове повернення іноземців на батьківщину, у двох випадках порушникам заборонили в’їзд на територію України. Ще двом – скоротили термін перебування в нашій державі.

Додамо, що сектор по роботі з протидії нелегальній міграції ГУ ДМС України у Львівській області створено на початку липня поточного року, тож він активно розпочав роботу з виявлення іноземців, які нелегально перебувають на території України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук