На львівському «Світочі» виготовлятимуть каву у стіках

1 грудня 20093261

1 грудня на Львівській кондитерській фабриці «Світоч» введено в експлуатацію лінію з виробництва кавових стіків «Neskafe 3 в 1». Для цього у Львові було введено нову високотехнологічну лінію, яку змонтували за рекордний термін – 36 тижнів. Інвестиції у даний проект склали 20 млн грн.

Про це повідомив директор з корпоративних питань «Nestle» в Україні Геннадій Радченко.

«Від сьогодні «Світоч» перетворюється у великий регіональний виробничий центр «Nestle» в Україні, де виробляються кондитерські вироби, а тепер і кава «Neskafe». До сьогодні стіки ми привозили в Україну, а тепер зможемо виробляти й тут. Це важливо, оскільки з 2002 року, відколи з’явився «Neskafe 3 в 1» в Україні, обсягши продажу цієї категорії виросли в 11 разів. Основною цільовою аудиторією міксів є молодь», - зазначив Геннадій Радченко.

За його словами, у 2008 році в Україні спожили 150 млн стіків, а це виробництво буде потужніше.

Як запевнив Г.Радченко, запуск цієї лінії – це й розвиток українських постачальників, адже контракти на поставку упаковки для стіків укладено з компанією «Укрпластик» (Київ), Жидачівський картонно-паперовий комбінат, Укрпол (м.Стрий Львівської області), також цукровий пісок і сухі вершки будуть постачатися українськими підприємствами. «Протягом останніх років компанія постійно збільшує частку сировини та упаковки, що закуповується в Україні. Сьогодні в Україну імпортується тільки та сировина, яка не можу бути вирощена в місцевих кліматичних умовах, або зроблена через відсутність відповідних технологій», - додав він, додавши, що каву, виготовлену на «Світочі», розповсюджуватимуть в Україні та в Молдові, хоч «по якості ми можемо експортувати в Європу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук