На місці колишнього пам'ятника Леніну в Києві постане інсталяція мексиканської художниці

Суспільство12 травня 20163070
На місці колишнього пам'ятника Леніну в Києві постане інсталяція мексиканської художниці
Інсталяція, яку реалізує мексиканська художниця

Навколо постаменту на місці пам'ятника Леніну на бульварі Тараса Шевченка в Києві наприкінці липня постане інсталяція із назвою «Населяючи тіні».

Як повідомляє офіційний сайт арт-фонду ІЗОЛЯЦІЯ, постамент Леніна на Бессарабці «облагородить» мексиканська художниця Синтія Ґутьєрес, яка перемогла в конкурсі на найкращий проект художньої інтервенції на місці колишнього пам'ятника Леніну в Києві.

Конкурс проходив у рамках проекту «Суспільна угода», що відбуватиметься в липні цього року в ІЗОЛЯЦІЇ та складатиметься з виставки, дискурсивної програми та мистецької інтервенції. Заявки на участь у конкурсі подав 21 художник і художній колектив зі всього світу. Розглядалися роботи авторів з України, Мексики, Польщі, Болгарії, Чилі, Швейцарії, Нідерландів, Іспанії, Бельгії, Латвії, Росії, Таїланду і Киргизстану.

Навколо постаменту побудують сходи, що символізують рух історичних символів

Ґутьєрес запропонувала побудувати навколо постаменту Леніна сходи, щоб кожна людина відчула рух історичних символів – від піднесення до занепаду та забуття. «Моя робота має на меті поставити під сумнів усталені схеми, що нас оточують», - пояснює художниця.

Ґутьєрес сподівається, що її проект спровокує дискусію та рефлексію щодо нав’язування пам'яті, системних помилок, порожнечі, ідентичності та захоплення простору.

Інсталяція із назвою «Населяючи тіні» постане навколо постаменту на місці пам'ятника Леніну на бульварі Тараса Шевченка в Києві на початку липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук