На міжнародних навчаннях рятувальників на Львівщині очікують понад 1100 учасників-іноземців

У міжнародних навчаннях з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру «Україна-2015», які заплановано на 21-25 вересня на Львівщині, візьмуть участь понад 1100 учасників із 30 країн-членів та держав-партнерів НАТО.

Команди із 6 країн-членів та 8 держав-партнерів НАТО візьмуть участь у навчаннях, а також 9 країн надішлють своїх офіцерів для роботи в Штабі навчань. Очікується й близько 60 спостерігачів високого рівня із 21 країни світу, йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС у Львівській області.

Під час навчань країни-члени і держави-партнери НАТО практикуватимуть процедури і можливості для того, щоб поліпшити здатність країни реагувати на катастрофу. За сценарієм навчань буде імітовано обвал сіркової шахти, спричинений вибухом газоповітряної суміші. Вибух буде генерувати сильні локалізовані сейсмічні хвилі, що спричинить велику кількість жертв і значні пошкодження критичної інфраструктури, зокрема хімічні розливи та інцидент з радіаційними речовинами.

Загалом, починаючи з 2000 року, це вже 15-ті польові навчання, які проводить Євроатлантичний координаційний центр реагування на катастрофи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук