На незаконно відчужене бомбосховище у центрі Львова накладений арешт

СуспільствоОрися Шиян, 29 травня 20179220
На незаконно відчужене бомбосховище у центрі Львова накладений арешт
фото wikipedia
Будинок на пр. Свободи 1/3, підвал якого незаконно оформили у приватну власність

На бомбосховище у підвалі будинку на проспекті Свободи 1/3 у Львові, яке незаконно передали у приватну власність, СБУ наклала арешт. Це підвальне приміщення площею 108,9 кв.м є у переліку 44 об’єктів, які незаконно вилучили з комунальної власності, і за документами належить Лозинському О.Є., повідомили в управлінні комунальної власності ЛМР.

Підвальне нежитлове приміщення на проспекті Свободи 1/3 входить в склад багатоквартирного будинку і віднесене до комунальної власності. Управління не відчужувало його, тому у спільну сумісну власність мешканців будинку воно не могло перейти.

«Були укладені договори оренди від 19.07.2000 № 7781 та від 29.12.2006 № Г-3157-5 зі спільним українсько-польським підприємством ТзОВ «Мистецький кіноконцертний комплекс «Кінотеатр Дніпро». Договір оренди № Г-3157-5 був припинений 11.05.2010 на підставі акту приймання-передачі балансоутримувачу. Однак, відповідно до інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно, приміщення перебуває у приватній власності Лозинського О.Є.», ― зазначили юристи управління комунальної власності.

СБУ у березні 2017 року відкрила кримінальну справу за ч. 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) ККУ, всі документи вилучили 20 квітня, а в травні приміщення арештували, додали в управлінні.

Львівська міська рада є потерпілою стороною, оскільки підприємець на підставі акту незаконно переоформив право власності на приміщення на себе.

Нагадаємо, СБУ заявила про незаконне відчуження бомбосховища у центрі Львова. За висновками експертів, ринкова вартість протиправно відчуженого майна становить 10 млн грн.

Загалом у Львові нарахували 44 об’єкти комунального майна, які незаконним чином вибули з комунальної власності міста і перейшли у власність приватних осіб, на 24 з них накладено арешт. Аферу розслідують слідчі головного управління Нацполіції у Львівській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук