На новозбудованій ділянці вул. Миколайчука запустять тролейбус з автономним ходом

Для проїзду ділянку від вул. Щурата до Голосківського кладовища планують відкрити вже у кінці серпня

Головні новини Львова 09.06Юрій Герун, 9 червня, 19:23 1

У Львові завершується будівництво абсолютно нової транспортної артерії міста – ділянки вул. Миколайчука у Шевченківському районі міста, яка простягається від вул. Щурата до Голосківського кладовища. На місці колишнього ґрунтового напрямку з'явиться сучасний шлях зі всією інфраструктурою. Доїзд до Голосківського цвинтаря уже до кінця серпня буде з освітленням та велодоріжками.

Майже рік ремонту, і те, що колись важко було назвати вул. Миколайчука, стало сучасною дорогою. Понад 1,5 км шляху до Голосківського кладовища відтепер будуть доступними для автомобілістів, велосипедистів та пішоходів.

«Колектор збудований, дощоприймачі збудовані, дорожнє полотно готове на 50%, наступні 50% це повторний кінцевий шар асфальту і дорога готова», – розповів голова правління компанії підрядника Василь Хаврак.

Згодом по вул. Миколайчука обіцяють запустити тролейбус із автономним ходом. Для нього запроектували дві зупинки. Будуть велодоріжки та сучасне освітлення. Новозбудована вулиця дозволить розвантажити транспортний потік до Львова.

Фото ЛМР

«Вулиця Миколайчука дасть можливість з'єднатися потім із Брюховичами і це також неабиякий плюс для наших автомобілістів, можна буде об'їжджати вулиці Чорновола, Варшавську і заїжджати по Миколайчука коротшим шляхом», – розповіла заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

На реконструкцію вул. Миколайчука витратять понад 90 млн грн. Тож Шевченківський район отримає одну з кращих транспортних інфраструктур в місті.

«Разом із цією дорогою ми знаємо що незабаром буде капітально відремонтовано вул. Пилипа Орлика, вул. Віри, Надії, Любові. Є також розроблено проект реконструкції вулиць гетьмана Мазепи та Грінченка, також проводиться ремонт Богдана Хмельницького», – анонсував директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід.

До слова, для проїзду вулицю Миколайчука відкриють уже в кінці серпня.

Вул. Миколайчука починається від перехрестя вулиць Липинського та Промислової і простягається на північ і північний захід до межі міста (в районі вулиці Щурата).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук