На облаштування ЦНАПу в Рудному з бюджету Львова витратили майже 10 млн грн

Такі ж центри мають незабаром відкрити у Винниках та Брюховичах

Головні новини Львова 29.10Богдан Опока, 29 жовтня, 17:56 707 0

У Рудному коштом Львова відкрили новий центр надання адміністративних послуг. Його облаштували у рамках програми «Львів-2020», яка передбачає, що ЦНАПи працюватимуть у кожному районі та містах-супутниках. Скористатися ним зможуть майже 8 тисяч місцевих мешканців.

«Тут була закинута, але дуже симпатична будівля. Вона була в таких хащах, тож її одразу б і не помітив із дороги, коли йшов повз. Ми розчистили всю територію, фактично змінили простір. Тепер тут є діти, які катаються на скейтах, на велосипедах. І фактично цей простір повністю ожив і змінився», — каже Валентина Бартошик, директорка міського департаменту адміністративних послуг.

Окрім зовнішніх робіт, новий ЦНАП у Рудному облаштували всередині. Тут навіть є публічний простір для зустрічей або навчань. У центрі працюють сім адміністраторів, є безкоштовний доступ до інтернету та можливість оплатити всі послуги на місці.

У цьому ЦНАПі, як і у інших, можна зареєструвати місце проживання, нерухомість чи бізнес, оформити паспорт громадянина України або для виїзду за кордон. Також можна оформити субсидію або матеріальну допомогу при народжені дитини та навіть записатися на прийом до посадовців.

Отримати ці послуги можуть усі охочі, незалежно від місця проживання. Нові центри також облаштовані для нечуючих та незрячих.

«Ми встановили певний стандарт. Стандарт якості. Тому що тут все прозоро, надсучасне обладнання, дуже якісні спеціалісти. І сьогодні люди, які будуть сюди приходити, вони будуть себе почувати гідно. До них є повага. А це найголовніше», — пояснює міський голова Львова Андрій Садовий.

Фото прес-служби ЛМР

«Враження надзвичайні, тому що це зроблено для громади, для людей. Ми довго чекали на цей центр надання послуг. Ми раді. От, наприклад, хочемо зробити внукові паспорт, то ми можемо його тут зробити, нікуди не треба їхати», — розповіла відвідувачка ЦНАПу пані Олександра.

Новий ЦНАП для Рудного коштував майже 10 млн грн. Такі ж центри мають незабаром відкрити у Винниках та Брюховичах.

Графік роботи територіальних підрозділів ЦНАП: понеділок-вівторок: 9:00 —18:00; середа — четвер: 9:00 — 20:00; п’ятниця: 9:00 — 17:00; субота: 9:00 — 16:00.

Нагадаємо, ЦНАП у Львові працюють за такими адресами: пл. Ринок, 1 (бічний вхід), пр. Червоної Калини, 72а, вул. К. Левицького, 67, вул. М. Хвильового, 14а, вул. І. Виговського, 32, вул. Г. Чупринки, 85, вул. Т. Шевченка, 374.

Перелік усіх послуг, які надає ЦНАП у Львові, можна знайти за посиланням. Загалом Центри надання адміністративних послуг Львова надають понад 300 видів послуг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук