<

На окупованій території Донбасу сформовано єдиний центр управління ФСБ Росії

СуспільствоОксана Руда, 5 листопада 20141540

Сформовано єдиний центр управління ФСБ РФ на окупованій території, що складається з фахівців різних напрямів (контррозвідка, «антитерор» для боротьби з проукраїнським партизанським рухом і українськими диверсійно-розвідувальними групами, проведення інформаційно-психологічних операцій). Про це повідомив у середу, 5 листопада, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

«Російське військове керівництво у взаємодії з підрозділами ФСБ РФ на Донбасі докладає значних зусиль для підпорядкування окремих місцевих бандформувань єдиному командуванню. Фактично під виглядом так званої «Армії Новоросії» на окупованих територіях створено угрупування російських військ, що складається з підрозділів армії РФ і російських найманців, в яку входять окремі місцеві бандформування для другорядних і демонстраційних дій. У складі цих бандформувань, крім місцевих терористів, також є російські найманці», – поінформував Тимчук.

Окрім тоого, активно здійснюється вдосконалення системи постачання цього угруповання.

«Створюються перевалочно-розподільні бази, пункти збору і ремонту бойової техніки, накопичення матеріально-технічних ресурсів (н.п.Луганск, Сніжне, Макіївка, Новоазовськ). Запаси боєприпасів і палива розосереджені по районах оперативного призначення російських військ, частина передається безпосередньо місцевим бойовикам», – йдеться у повідомленні «Інформаційного опору».

Групі ФСБ поставлена ​​завдання: в короткий термін сформувати відповідні «спецслужби Новоросії».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук