На орбіту Місяця планують вивести надувну космічну станцію
Приватна космічна компанія Bigelow Aerospace оголосила про підготовку до запуску житлового модуля на орбіту Місяця. Про це повідомляється в спільному прес-релізі з United Launch Alliance, який буде відповідати за створення ракети-носія для проекту.
Як зазначається, до 2022 року компанії хочуть вивести на місячну орбіту модуль B330 - надувний відсік довжиною 13,7 метра і діаметром 6,7 метра, в якому можуть жити і працювати до шести осіб.
«Наш місячний модуль є серйозним доповненням до планів, спрямованих на доставку людей на Марс», - заявив президент Bigelow Aerospace Роберт Бігелоу.
Спочатку модуль доставлять на навколоземну орбіту ракетою Vulcan 562 - єдиною комерційною ракетою-носієм, яку на сьогодні розробляють, з достатньою продуктивністю для подібних операцій. Після перевірки модуля до нього відправлять ще дві ракети із запасами палива, щоб використати їх для переправлення відсіку на Місяць.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЯк відомо, на початку жовтня віце-президент США Майк Пенс офіційно висловив намір Сполучених Штатів висадити на Місяці астронавтів з метою створення нових можливостей у космосі. Він також додав, що подорож в космос не закінчиться на Місяці - США мають намір стати першою країною, яка зможе відправити людей на Марс.