На площі Ринок у Львові урочисто підняли прапор Євросоюзу

На цю церемонію до Львова приїхала представниця ПАРЄ Едельтрот Гаттерер та делегації з Європи

На площі Ринок у Львові урочисто підняли прапор Євросоюзу
фото ЛМР
Цей прапор – це одна з відзнак Призу Європи, заснованого ПАРЄ

У суботу, 24 серпня, на площі Ринок відбулися урочистості, з нагоди підняття прапора Єврсоюзу, який Львів отримав за поширення демократичних цінностей та європейського способу життя. На цю церемонію до Львова приїхала представниця ПАРЄ Едельтрот Гаттерер та близько півсотні гостей, офіційних делегацій з усієї Європи.

«Цей прапор – це одна з відзнак Призу Європи, заснованого ПАРЄ. Рада Європи надзвичайно високо цінує ту роботу, яку робить Львів і його керівництво на шляху до європейських цінностей, до створення партнерських відносин з іншими містами. Львів має міста-побратими в 17 різних точках світу. Також нас дуже вражає ваша різноманітна міжнародна співпраця у роботі з молоддю, зі школами. Ця відданість Львова на шляху до Європи заслуговує на відзнаку і повагу», – сказала почесна представниця ПАРЄ Едельтрот Гаттерер.

Фото ЛМР

Як повідомляє прес-служба ЛМР, Приз Європи видається Парламентською асамблеєю Ради Європи і присуджується з 1955 року муніципалітетам за їхній внесок у розбудову та розвиток європейського співробітництва, просування європейських принципів та цінностей, співпрацю з містами-партнерами та проведення різноманітних конференцій і заходів. Нагорода охоплює диплом, прапор, відзнаку та перехідний Приз Європи, а також грошову премію для проведення навчань для працівників міських рад-лауреатів.

Приз Європи можуть отримати міста та муніципалітети, що сповідують європейські цінності, беруть участь у партнерських проектах, обмінах у галузі освіти, культури та спорту, організовують європейські заходи, є членами організацій муніципалітетів або місцевих органів влади, а також підтримують ініціативи солідарності.

Премія допомагає містам і муніципалітетам стати помітнішими на європейській арені та налагодити зв’язки з іншими муніципалітетами. Щороку муніципалітети 47 держав-членів Європи беруть участь у конкурсі на здобуття Призу Європи, незважаючи на обсяг їхньої території та кількість населення. Диплом, прапор та відзнаку може отримувати кілька міст, а головний Приз Європи дають лише одному місту раз на рік.

Нагадаємо, у ці дні в центрі Львова також триває Ярмарок партнерства, де міста-партнери Львова презентують свій культурно-туристичний потенціал. На Ярмарку представлено 5 міст-партнерів: Тбілісі, Краків, Перемишль, Ряшів та Вроцлав. У межах цього заходу та святкування Дня Незалежності України, до Львова приїхали офіційні делегації з Анталії, Кракова, Катовіце, Любліна, Вроцлава, Брно, Тбілісі, Кутаїсі, Вільнюса.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук