На площі Соборній добровільно демонтували літній майданчик

Власники самі демонтували літній майданчик на площі Соборній, 17 у Львові, не чекаючи судових рішень. Про це повідомили у Галицькій районній адміністрації Львова.

«Оскільки майданчик був незаконно встановлений лише на вихідних, то Галицька райадміністрація не могла подавати жодних позовів, а отже – обмежилась лише усним попередженням. 2 червня ми мали намір зробити фотофіксацію порушення, але виявилось, що літнього майданчика вже немає – його прибрали самі власники», – зазначила представник відділу соціально-економічного розвитку Галицької районної адміністрації Роксолана Дмитрасевич, інформує прес-служба Львівської міської ради.

У мерії нагадують, що літні майданчики є сезонними об’єктами і функціонують з 1 квітня до 1 листопада. У міськраді існує комісія з видачі дозволів на встановлення літніх майданчиків. Основна умова отримання дозволу – дотримання, архітектурно-художніх вимог, встановлених комісією. Також, якщо суб’єкти підприємницької діяльності не демонтують свої літні майданчики до 1 листопада, то ці об’єкти підлягатимуть примусовому демонтажу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук