На початку листопада у Львові відбудеться XVI Міжнародний економічний форум

ЕкономікаО.П., 24 жовтня 20163250

У листопаді Львів прийматиме XVI Міжнародний економічний форум. Цього року захід проходитиме під патронатом президента України Петра Порошенка.

Цьогорічний форум отримав назву «Львівщина – фабрика Європи». Захід, що відбуватиметься 3 та 4 листопада, планують відвідати близько 1000 учасників: керівництво держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків.

Міжнародний економічний форум відбуватиметься на «Арені Львів», деякі заходи прийматиме музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня».

Загалом програма форуму складатиметься з 11 тематичних панелей, у яких братимуть участь близько 20 провідних експертів та фахівців з державного та приватного сектору. Темами першого дня форуму стануть економічні та географічні переваги України, які сприяють формуванню позитивного іміджу країни та залученню інвестицій, впровадження індустріальних парків, ефективне управління персоналом. Другий день форуму складатиметься з трьох тематичних дискусійних майданчиків: агропромисловий розвиток, енергозбереження та транскордонну співпрацю.

Міжнародний економічний форум є дискусійною платформою для українських та європейських політиків, економістів, фінансистів, інвесторів, бізнесменів. 16 років поспіль цей захід, що відбувається на Львівщині, відвідують десятки офіційних урядових делегацій України та держав Європи, Канади, США, Японії, а також вітчизняні та зарубіжні громадські активісти, науковці та підприємниці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук