На Прикарпатті страйкували студенти закритого міліцейського вишу

8 серпня 20117750

У зв’язку із закриттям Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ студенти цього навчального закладу та їхні батьки вийшли на страйк. Люди протестували на території вишу.

Рішення про закриття інституту люди називають несправедливим. Та й про умови переведення їм не повідомили. Студенти вважають, що київські чиновники своїм наказом їх просто «кинули», адже обов’язкові договори про оплату терміном на чотири роки після переведення в інший заклад будуть недійсні. За їх словами, у львівському університеті молоді люди будуть навчатися удвічі дорожче.

«Куди подіти 677 студентів денної форми навчання? – запитує майбутній правоохоронець Ірина Челендюк. – А ще є 300 заочників. Ми будемо вчитися у дві-три зміни».

Не зрозуміла ситуація і з викладацьким складом.

«В нашому інституті є добра методична база, фахові викладачі, є аудиторії, де зроблені ремонти. Та ще й за кошти контрактників. Ось чому наш інститут  ліквідовують, а донецькому надають автономію? Чим ми гірші?», – каже мати однієї зі студенток Наталія Бойко.

Студенти обіцяють боротися до останнього. Вони написали звернення до Президента України Віктора Януковича, до обласної влади  з проханням не закривати начальний заклад. Якщо до них не прислухаються, протести продовжуватимуться.

Інститут був створений як Станіславська школа міліції ще в 1956 році. За час існування тут підготували більше 12 тисяч офіцерів міліції. Сам юридичний інститут мав третій рівень акредитації. Тут діяли три факультети та 15 кафедр, працювали близько 90 кандидатів та докторів наук. У навчальному закладі були комп’ютерні класи, два тири, криміналістичний полігон, загальна та спеціальна бібліотеки. Нещодавно для майбутніх правоохоронців  закінчили реконструкцію навчально-тренувального центру «Лисець».

Нагадаємо, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 року №727-р «Про реорганізацію мережі вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України» за пропозицією Міністерства внутрішніх справ України Прикарпатський юридичний інститут Львівського державного університету внутрішніх справ ліквідують. Студентам  дали можливість завершувати навчання або у Львові, або в інших навчальних закладах системи Міністерства внутрішніх справ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук