На розбудову прикордонної інфраструктури у Краковці виділять 6,9 млн євро

Польща надасть Україні кредит для проектування та будівництва в межах спільного пункту пропуску

На розбудову прикордонної інфраструктури у Краковці виділять 6,9 млн євро
Ця угода набирає чинності через 15 днів після письмового підтвердження Міністерства фінансів Республіки Польща

У пункті пропуску «Краківець» на Львівщині розширять дорогу, розмежують смуги для легкового і вантажного руху та розбудують інфраструктуру. Польща надала Україні кредит на проведення цих робіт. Відвідну угоду підписали 10 липня в.о. голови Держмитслужби Ігор Муратов та представник польської компанії «IDS-BUD» S.A. Віталій Гурбо.

Підписана додаткова угода в межах договору між Україною та Польщею про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги передбачає проектування та ремонтні роботи.

«На пункті пропуску «Краківець» планується будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів з метою розмежування пасажирського та вантажного руху, а також відновлення існуючої інфраструктури пункту пропуску. Вартість робіт складає €6,9 млн», — зазначено у повідомленні Державної митної служби України.

За договором про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги, Польща виділяє кошти на розбудову прикордонної інфраструктури та облаштування пунктів пропуску на спільному українсько-польському кордоні. Розмір кредиту не перевищує 100 млн євро, зокрема 25 млн євро скерують на розбудову пунктів пропуску, уточнили у митній службі.

Окрім того, 25 червня між митною службою і польською компанією «UNIBEP S.A.» підписали додаткову угоду на реконструкцію пункту пропуску для автомобільного сполучення «Шегині».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук