На шахті "Великомостівській" на Львівщині виявлено 338 порушень в охороні праці
10-14 серпня під час перевірки охорони праці і техніки безпеки на ВП "Шахта "Великомостівська" на Львівщині комісія під головуванням виконуючого обов’язки начальника Територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області Юрія Царика здійснила 28 обстежень і виявила 338 порушень Закону України "Про охорону праці", інших нормативно-правових актів про охорону праці (Правил безпеки, інструкцій, паспортів), - повідомила ZAXID.NET прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду по Львівській області.
Так, при веденні гірничих робіт виявлено 59 порушень, провітрюванні і пилогазовому режимі - 9, на рудниковому транспорті, та стаціонарних установках - 85, у електромеханічному господарстві - 32, протипожежний захист - 37, виробнича санітарія та екологія, експлуатація будівель та споруд - 26, загальні вимоги безпеки - 122 порушення.
Через виявлені порушення 26 раз заборонялися роботи обладнання і механізмів та ведення гірничих робіт. Зокрема було заборонено: видобуток вугілля в лаві № 412, проведення 105-го розвідувального штреку, експлуатацію вугільного перекидача, ведення вибухових робіт, проведення демонтажу обладнання в лаві № 406.
На цей час всі порушення законодавчих та нормативних актів про охорону праці, які виявлені під час комплексної перевірки та викладені у приписах та розпорядженнях працівників контролюючих органів, усунуто. Ведеться відновлення робіт у встановленому порядку.
Усунення порушень, виявлених під час комплексної перевірки, дозволило підприємству "Шахта "Великомостівська" привести робочі місця в безпечний стан і забезпечити подальшу безпечну та безаварійну роботу шахти.
У 28 працівників проводилось опитування на знання нормативних актів з охорони праці та вміння користуватися саморятівником, з них у дев'яти було виявлено незадовільні знання, дані працівники відсторонені від роботи до проведення додаткового навчання і подальшої перевірки знань.