На старому кладовищі Винників попри заборону продовжують будувати гробівці

Головні новини за 9 грудняІрина Папірник, 9 грудня 2014, 15:55 1007 0

Старе кладовище у Винниках Львівської області міська влада у 1996 році визнала непридатним для поховань, тому і відкрила нове. 

У 2012 році попри межу цвинтарного паркану, почали з’являтися нові гробівці. У 2013 році санепідемстанція Личаківського району видала припис, яким зобов’язала директора КП РС «Меморіал» Геннадія Гримчака не здійснювати нові поховання на вулиці Шевченка зі сторони індивідуальної житлової забудови. Втім цього припису у мерії Винників не притримуються.

«У серпні цього року знову вирили котлован на старому цвинтарі. Він просто за 75 метрів від нашого будинку. А ось 31 жовтня вони той котлован почали заливати бетоном. Вже в середині листопада з нього зробили три гробівці», - розповіла мешканка Винників Теодора Мурська.

Згідно з нормами, найближче поховання від житлового комплексу має знаходитися не ближче, ніж за 300 метрів. І у санстанції в приписі до мерії Винників це вказують, окрім того у листі вказують, що вони видають заборону на будь-яке поховання нове, чи то в родинних склепах (новобудованих), чи індивідуальних похованнях. Втім у комунальному підприємстві вперто переконують у своїй правоті.

«Санстанція заборонила лише індивідуальне поховання, а тут гробівці, тут людей ховають у цинкових трунах», - запевнив директор КП РС «Меморіал» Геннадій Гримчак.

У санстанції на всі ці протиправні дії лише розводять руками і кажуть, що вплинути на міську владу не можуть.

«Це питання вивчалося, адже вже пройшло півтора року від того моменту, як ці гробівці були узаконені. Це питання до органів прокуратури, як вони дивилися на законність тих, чи інших дій», - наголосив головний спеціаліст санепідемстанції Личаківського району Ігор Дацій.

У прокуратурі ж кажуть, що стежити за цвинтарями не їхній фах і радять санепідемстанції подати до суду на мерію Винників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук