На території львівських кладовищ влаштували прибирання

На території львівських кладовищ влаштували прибирання
Прибирання влаштували напередодні Дня усіх святих та поминання померлих

Території усіх львівських кладовищ прибрали напередодні Дня усіх святих та поминання померлих, яке буде 1 листопада. Про це повідомили у відділі благоустрою управління інженерного господарства Львівської міської ради.

«Ми провели огляд усіх кладовищ м. Львова. У нас їх 10. Утримання цвинтарів міста Львова здійснює ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг». Усі цвинтарі готують до поминальних днів. Станом на сьогодні санітарний стан львівських кладовищ задовільний», - розповів Валерій Самойленко, начальник відділу благоустрою управління інженерного господарства ЛМР.

Янівський, Голосківський та Сихівський цвинтарі очистили від повалених дерев під час буревію в ніч з 5 на 6 жовтня та привели територію до належного санітарного стану. Із закритих цвинтарів вивезли сміття.

На Янівському цвинтарі приведено до належного санітарного стану Меморіал Січових Стрільців на полі № 38 та Меморіал жертв московського комуністичного режиму на полі № 55.

Прибирання місць родинних поховань їх користувачами продовжується, а відповідно робота з прибирання територій цвинтарів (підмітання доріжок, вивезення сміття та листя) працівниками ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» проводиться у посиленому режимі.

Нагадаємо, заїзд легкового транспорту на територію цвинтарів заборонено. 1 листопада, з 15:00 і до 18:00 , буде дозволено заїзд на авто тільки мешканцям, які не можуть самостійно пересуватися. Інший приватний транспорт на територію цвинтарів не допускатимуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук