На Тернопільщині свободівці також пішли у відставку

СуспільствоТамта Ґуґушвілі, 12 листопада 201411250

Голова Тернопільської обласної держадміністрації Олег Сиротюк і сім голів райдержадміністрацій області написали заяву на звільнення.

Про це сьогодні, 12 листопада, на брифінгу заявив Олег Сиротюк.

“Сьогодні була оприлюднена заява ВО “Свобода” про складання повноважень представниками “Свободи” – це міністри, які були представлені в уряді, а також голови, які очолюють обласні та районні адміністрації. Хочу підтвердити позицію ВО “Свобода”. Сьогодні голова Тернопільської облдержадміністрації та сім голів райдержадміністрацій, зокрема Шумської, Лановецької, Борщівської, Бучацької, Тернопільської, Козівської, Підгаєцької, які представляють ВО “Свобода”, написали відповідні заяви про складення своїх повноважень”, – заявив Олег Сиротюк.

“ВО “Свобода” як одна з парламентських фракцій цього скликання була у коаліції, яка була сформована після Революції Гідності. Ми взяли на себе відповідальність, щоб під час революції втримати ситуацію, дати відновитися державному організму для виконання тих завдань, які стоять перед керівництвом держави. Вважаю, що за даний період часу, період зміни влади, період військового протистояння, завдання, які стояли перед нами, ми виконали. Відповідно вже є оприлюднені результати дострокових парламентських виборів, формується текст коаліційної угоди. Буде сформована нова парламентська коаліція і вона буде приймати рішення щодо нової вертикалі влади в державі”, – зазначив Олег Сиротюк.

Він також наголосив, що ще 20 червня Кабінет міністрів погодив відповідно до процедури процес звільнення всіх голів державних адміністрацій, яких було призначено на посади до 20 червня. “Практично з 20 червня всі голови адміністрацій виконували обов’язки до прийняття президентом відповідних рішень”, – наголосив Олег Сиротюк.

Як повідомляв ZAXID.NET, на Львівщині сім голів райдержадміністрацій, які є членами ВО "Свобода", написали заяви на звільнення. А перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник пообіцяв написати таку заяву найближчим часом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук