На Тернопільщині у кожному районі буде молочна ферма, - губернатор

11 липня 20117520

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян доручив керівникам райдержадміністрацій створити у кожному районі не менше однієї молочної ферми з поголів’ям 500 і більше корів.

Про це йдеться у розпорядженні голови Тернопільської облдержадміністрації, що стосується нарощування поголів'я сільськогосподарських тварин в усіх категоріях господарств та збільшення виробництва продукції тваринництва.

Крім того Валентин Хоптян рекомендував головам РДА проаналізувати стан галузі тваринництва та провести з цього питання розширені наради із керівниками сільськогосподарських та переробних підприємств, головами органів місцевого самоврядування.

Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації доручено при перевиконанні дохідної частини обласного бюджету передбачити кошти на фінансування програми «Розвитку молочного скотарства Тернопільської області до 2015 року».

Головне управління ветеринарної медицини в Тернопільській області має забезпечити контроль за переміщенням молодняка великої рогатої худоби, звернувши увагу на вивіз неідентифікованих телят за межі області, повідомили у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.

За січень-травень 2011 року в області вироблено  валової продукції сільського господарства (тваринництва) на суму 414,7 млн грн, що становить 103,2% до відповідного рівня 2010 року (9 місце по Україні). Приріст виробництва в сільськогосподарських підприємствах склав 11,5%.

Станом на 1 червня в усіх категоріях господарств утримується 230,9 тис. голів ВРХ, в тому числі корів - 117,9 тис. голів. Поголів'я свиней в усіх категоріях господарств становить 356,5 тис. голів, птиці – 4769,1 тис. голів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук