На Волині через карантин обмежили час роботи літніх майданчиків кафе

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) у п’ятницю, 26 червня, ухвалила рішення запровадити у Волинській області додаткові протиепідемічні заходи, зокрема, обмежити час роботи розважальних закладів, ресторанів і кафе до 22:00. Зазначимо, що ресторани на Волині досі не можуть приймати відвідувачів у середині, тому заборона наразі стосується терас і літніх майданчиків.

«Ситуація складається не найкраща, тому ми змушені запровадити додаткові карантинні заходи. Крім того, необхідно посилити й перевірки на дотримання карантинних вимог, особливо це стосується відпочинкових баз, які попри заборону працюють», – зазначив голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко.

Як повідомила прес-служба Волинської ОДА, під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС було ухвалено рішення обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної сфери до 22:00 і збільшити кількість громадського транспорту у пікові години.

Волинська область не перейшла до наступного етапу послаблень протиепідемічних заходів, оскільки протягом останніх тижнів там фіксують високий рівень захворюваності на коронавірус.

Також із 22 червня 2020 року на території Волині посилено протиепідемічні заходи шляхом заборони роботи закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів (окрім розташованих у них магазинів), діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури.

Також в області досі заборонено здійснення регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень у міжобласному сполученні і проведення релігійних заходів за участю більше ніж 10 людей. Також на Волині не відкриті дитячі садочки.

Водночас в області дозволена діяльність закладів громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, зокрема під тентами, на верандах, за умови дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами і розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей до 14 років).

Також дозволяється діяльність з надання послуг зі здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на виніс за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (включно із захистом обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, окрім часу їжі, респіраторів або захисних масок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук