На вулиці Любінській у Львові відкрили вже ювілейну 100 «Рукавичку»

Суспільствореклама, 31 грудня 2015, 10:10 589 0

Торгівельний пульс Західної України. На вулиці Любінській у Львові відкрили вже ювілейну соту «Рукавичку». З відкриттям кожної нової крамниці мережа ставала досконалішою. Тепер вона — європейського рівня. 

Щоденна доставка товарів, охолоджене м’ясо, власна випічка, доступні товари під власною торгою маркою і демократичні ціни. Якість пильнує лабораторія, атестована на державному рівні. На сьогодні мережа представлена вже у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській областях. На другу ж сотню магазинів у керівництва ще більші плани.

Перші покупці ювілейної «Рукавички» отримали гарантовані смаколики.

За 10 років мережа «Рукавичка» об’єднала понад 3 тисячі працівників. Тільки в цьому році було створено 600 нових робочих місць із чесними зарплатами та відповідно прозорими податками. А ще цьогоріч «Рукавичка» отримала міжнародні сертифікати ISO 9001 та ISO 22000 — свідчення того, що у питаннях контролю за безпекою харчової продукції система менеджменту компанії відповідає міжнародним стандартам, і гарантує безпеку харчових продуктів, представлених у мережі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук