На Яворівському полігоні випустили перших інструкторів з тактичної медицини

Підготовлені за стандартами НАТО медики тепер готуватимуть військових фельдшерів

СуспільствоОрися Шиян, 9 серпня 20164460

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, що розташований на Яворівському полігоні на Львівщині, завершився перший в Україні випуск інструкторів з тактичної медицини за стандартами НАТО 68W.

19 добровольців проходили тренування протягом трьох з половиною місяців. Учасники набували знань, які стосувались не лише медицини й застосування сучасних медичних систем, що є в наборах польових медиків країн-членів НАТО, практичної педагогіки та психології, повідомляє Міністерство оборони України.

Наприкінці навчання учасників випробували на практиці. Іспит тривав шість годин. За легендою, медики у повному екіпіруванні повинні були знайти місце зникнення екіпажу машини ОБСЄ, яку підірвали бойовики та врятувати поранених. Іспит контролювали американські та українські інструктори.

За висновком американських інструкторів, українські медики склали іспит на «відмінно». Відтепер вони можуть самостійно проводити тренування та надавати кваліфіковану фельдшерську допомогу.

Інструктор з тактичної медицини Української військової медичної академії Марія Назарова зазначила, що схожі курси дозволять швидко підготувати інструкторів з тактичної медицини для українського війська. А ті в свою чергу готуватимуть вже військових фельдшерів.

Українські тактичні медики стажуватимуться на станціях швидкої медичної допомоги та в районі проведення АТО, додала інструктор.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук