На Євромайдані у Львові оголосили ультиматум Партії регіонів

Олег Онисько, 6 грудня 2013225716
На Євромайдані у Львові оголосили ультиматум Партії регіонів
фото ZAXID.NET
На Євромайдані у Львові оголосили ультиматум Партії регіонів

Зі сцени львівського Євромайдану зачитали звернення до представників і членів Партії регіонів у Львівській області, суть якого полягає у заклику до виходу з цієї партії. Якщо протягом двох діб львівські "регіонали" не вийдуть з партії, активісти мають намір почати бойкот підприємств, що належать членам ПР.

"Пані та панове, ваша партія привела до влади нелюдів, які віддають злочинні накази про застосування сили до мирних мітингувальників.

Лідери вашої партії, Віктор Янукович і Микола Азаров, особисто відповідальні за беззаконня та корупцію в державі, блокування євроінтеграційних процесів в Україні.


Ультиматум львівського Євромайдану до Партії регіонів/Фото: Otar Dovzhenko

Львівський Євромайдан вважає: бути регіоналом – ганьба для львів’янина.

Як представники Партії регіонів ви несете політичну й моральну відповідальність за дії своїх соратників. Долучаючись до партії влади, ви сподівались на захист і пільги для ваших фірм або організацій. Але справжньою владою у Львові є львівська громада. Сьогодні вона дає вам останній шанс виправити свою помилку: написати заяву про вихід із фракції Партії регіонів, здати свій партійний квиток, публічно дистанціюватися від цієї політичної сили.

Даємо вам час до 14:00 8 грудня, щоб оприлюднити або надіслати на адресу львівського Євромайдану копії заяв про вихід із фракції або партії.

У разі відмови вашим компаніям, товарам, торгівельним маркам буде оголошено повний бойкот. Ми донесемо до кожного львів’янина заклик не купувати ваших товарів, не користуватись вашими послугами, не сприяти добробуту Партії регіонів у вашій особі.

Купувати щось у вас стане поганим тоном для львів’ян.

Окремо звертаємось до керівників вищих навчальних закладів, культурних та мистецьких установ. Вам варто замислитись над тим, який приклад ви показуєте молодому поколінню, перебуваючи в партії, яка б’є дітей.

Подумайте добре й зробіть вибір на користь свого народу, а не режиму, якому залишилось недовго!

Львівський Євромайдан".

В обласному осередку Партії регіонів цей ультиматум наразі не коментують.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук