На Закарпатті в ДТП постраждали заробітчани, які поверталися з Італії. Фото
Одна людина загинула та троє травмовано внаслідок ДТП на 152-му кілометрі траси Київ–Чоп, біля с. Сусково Свалявського району на Закарпатті. Про це повідомили у прес-службі Управління ДСНС України у Закарпатській області.
За попередніми даними, водій вантажного автомобіля «Рено», мешканець Іршавського району Закарпатської області, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та перекинувся у кювет, що призвело до зіткнення з мікроавтобусом «VW Transporter» під керуванням мешканця Івано-Франківської області, який рухався в зустрічному напрямку. Далі з пасажирським мікроавтобусом зіткнувся вантажний мікроавтобус марки "Іveko", що рухався за ним.
У салоні першого мікроавтобусу, окрім водія, було четверо пасажирів, які прямували із заробітків з Італії додому.
Унаслідок зіткнення, пасажирка мікроавтобуса, мешканка м. Черкаси, загинула на місці, ще троє людей отримали різного ступеня важкості травми, їх госпіталізували до Свалявської районної лікарні. Водій мікроавтобуса "Іveko" також отримав легкі травми, але від госпіталізації відмовився.
Обставини інциденту з’ясовують правоохоронні органи.
Нагадаємо, на Полтавщині внаслідок ДТП загинула дитина та постраждало 11 людей.
Нещодавно дев'ять пасажирів мікроавтобуса загинули в ДТП у Хмельницькій області.