На Закарпатті викрили продаж виділених учасникам АТО земельних ділянок

Повертати землю через суд

На Закарпатті викрили продаж виділених учасникам АТО земельних ділянок

На Закарпатті виділену для бійців АТО землю в області продали іншим людям. Про це заявив голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль на своєму сайті.

Він повідомив, що аферу виявили після того, як учасники АТО з’ясували, що їхні ділянки вже продано, і прийшли скаржитися в обласну держадміністрацію.

«Оскільки земля знаходиться поза межами населених пунктів, її виділили не міські чи сільські ради, а управління Держгеокадастру», – зазначив він.

«І коли учасники АТО прийшли оформляти документи, то виявили, що ділянки продані іншим особам. Причому за дуже дивною схемою. Аферисти купили фруктові дерева, які ростуть на ділянці, а потім подали в Держгеокадастр документи, що хочуть приватизувати землю під цими деревами, які виступають об’єктами нерухомості!», – заявив Москаль.

«І Держгеокадастр дійсно визнає дерева об’єктами нерухомості, продає землю і вносить про це відомості в єдиний земельний кадастр. Це повний абсурд, але так зроблено», – додав керівник області.

За його словами, працівник Держгеокадастру, який «провів цю оборудку», втік на лікарняний, але його немає ні в лікарні, ні вдома.

«А люди ходять скаржитися в ОДА. Я цілком поділяю їхнє обурення, але вплинути безпосередньо на Держгеокадастр не можу, оскільки він напряму підпорядковується Києву», – заявив Москаль.

«Тепер треба звертатися в правоохоронні органи, відкривати кримінальні провадження, скасовувати відомості в земельному кадастрі через суд і т.д., що займе купу часу», – зазначив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук