На закупівлю саджанців для львівських парків цього року витратять ₴1 млн

На природоохоронні заходи з бюджету Львова у 2017 році виділять 2 млн грн. Ще близько 5,3 млн грн передбачено у міському фонді охорони навколишнього природного середовища. Депутати Львівської міської ради на засіданні у четвер, 23 березня, затвердили переліки природоохоронних заходів, які здійснюватимуться цього року в межах передбаченого фінансування.

Зокрема, передбачені кошти на покращення стану парків: 300 тис. грн витратять на ремонт дощової каналізації садово-паркової доріжки у парку «Високий Замок», ще 300 тис. грн – на реконструкцію доріжки у лісопарку «Погулянка» та 800 тис. грн. на ремонт сходів на території парку «Снопківський» та лісопарку «Погулянка».

Передбачено виділити 100 тис. грн на розробку проекту організації території «Стрийського парку» та 190 тис. грн на аналогічні проекти для парків-пам’яток садово-паркового мистецтва місцевого значення ім. І. Франка та «Високий Замок».

На закупівлю саджанців для парків департаменту містобудування Львівської міськради виділять 1 млн грн. Ще по 190 тис. грн виділять на закупівлю садженців кожній райадміністрації міста.

Крім цього, передбачено виділити 65 тис. грн на закупівлю екзотичних та унікальних рослин для оранжереї «Стрийського парку» та 150 тис. грн на утримання клумби на просп. Свободи довкола статуї Матері Божої.

Також із загального фонду бюджету міста виділять 150 тис. грн на розроблення проектів створення об’єктів природно-заповідного фонду. Окремо передбачено 50 тис. грн на створення заказника «Торфовище Білогорща». Передбачено й 40 тис. грн на виготовлення єдиних державних знаків та аншлагів на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду м. Львова.

400 тис. грн виділять підприємству «Боднарівка» на збирання і вивезення використаних батарейок та люмінесцентних ламп.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук