На золотому знаку премії імені Івана Франка викарбували цитату з відомої поеми

У п’ятницю,  27 травня,  в рамках заходів з нагоди 100-х роковин від дня смерті Івана Франка у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбулася публічна презентація знаку лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка, повідомили в прес-службі ЛНУ. 

Знак Лауреата являє собою круглу медаль з вушком діаметром 30 мм та вагою 24 грами, виготовлену із золота 375 проби в якості proof-like. На знаку вкарбовані слова «Я син народу, що вгору йде» з відомої поеми «Мойсей». 

Автор ескізу знаку канадський художник, українського походження Олег Лесюк – голова Української спілки образотворчих митців Канади, член Національної спілки художників України і Асоціації скульпторів Канади.

Ескіз знаку був створений з урахуванням робіт студента Київського національного університету ім. Шевченка Дмитра Кругляка із Запоріжжя та члена Спілки колекціонерів України Сергія Литвина з Полтави, які взяли участь у конкурсі на найкращий ескіз знаку Лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка.  

Знак разом із грошовою премією вручатиметься переможцю премії 27 серпня 2016 року, на батьківщині Франка – у місті Дрогобич. Крім золотого знаку, переможцю премії буде вручено грошову винагороду,  у 2016 році призовий фонд становить 500 тис. грн.

Переможці Міжнародної премії ім. Івана Франка будуть визначені у двох номінаціях: за вагомий внесок у розвиток україністики та за визначний особистий внесок у розвиток соціально-гуманітарних наук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук