Начальник поліції Львівщини закликав не піддаватися на провокації під час Великодніх свят

Начальник поліції Львівщини закликав не піддаватися на провокації під час Великодніх свят
фото ZAXID.NET
Дмитро Загарія

Начальник головного управління національної поліції у Львівській області Дмитро Загарія закликав бути толерантними та ввічливими під час Великодніх свят і не піддаватися на провокації. Він наголосив, що в Україні, і на Львівщині зокрема, зберігається високий рівень терористичної загрози та попросив повідомляти поліцейських про виявлені підозрілі предмети.

«Враховуючи інформаційну війну, яку провадить на території нашої держави країна-агресор, не виключені різноманітні провокації, ціллю яких є створення у пропагандистських засобах масової інформації уявлення про Львівщину як про регіон, де люди поділяють нацистську ідеологію, не сприймають демократичні цінності та переслідують інших за їх політичні переконання. В таких умовах ми не маємо права піддаватись на провокації», – зазначив Дмитро Загарія.

Він підкреслив, що від 25 квітня і до завершення святкувань поліція Львівщини працює у посиленому режимі. Весь особовий склад підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області задіяний для охорони законності та правопорядку. Під особливим наглядом правоохоронців перебувають державні та важливі інфраструктурні об’єкти, а також храми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук