Начальника центру забезпечення ЗСУ в Одесі позбавили військових звань через браковані консерви

Полковника Євгена Короля позбавили всіх звань офіцерського складу

Міністр оборони Степан Полторак ухвалив рішення про застосування дисциплінарних стягнень щодо посадових осіб 46-го Об'єднаного центру забезпечення через зловживання в армії. Про це йдеться у повідомленні в прес-службі силового відомства.

Як повідомляється, міністр позбавив військового звання начальника центру забезпечення полковника Євгена Короля. При цьому він позбавляється всіх звань офіцерського складу, права на вихідну допомогу, права на пенсійне забезпечення військовослужбовців та права користуватися медичними установами Міністерства оборони.

Аналогічне рішення було прийняте стосовно начальника складу пального та мастильних матеріалів 46-го Об'єднаного центру забезпечення підполковника Андрія Мосунова.

Старшого офіцера відділу забезпечення пальним і мастильними матеріалами Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами ЗСУ тилу підполковника Дмитра Ізваріна звільнили від військової служби за службовою невідповідністю. При цьому він буде позбавлений права на отримання вихідної допомоги при звільненні та права перебувати на квартирному обліку для отримання житла.

Начальника відділу зберігання пального і паливно-мастильних матеріалів центру забезпечення майора Олександра Ляляєва понизили в посаді. Він буде призначений на нижчу посаду в іншій військовій частині.

Начальника Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами ЗСУ тилу полковника Руслана Кубаля також понизили в посаді. Його чекає призначення на нижчу посаду в органах військового управління.

Голова Міноборони додав, що передав всі результати перевірок військовому прокурору для прийняття відповідних правових рішень і для притягнення винних у зловживаннях посадових осіб.

Як інформував ZAXID.NET, в Одесі на двох з чотирьох об'єднаних центрів забезпечення тилу Збройних сил України виявили тонни бракованої консервації без документів. Під час роботи комісії начальник центру полковник Євген Король, який займає посаду з 2003 року, пішов на лікарняний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук