Над "Бандерштатом" з параплана "комсомольці" скинули листівки з Бандерою. Фото

5 серпня 2012408857
Листівки

4 серпня в Луцьку під час проведення другого дня фестивалю «Бандерштат - 2012» у небі на критично низькій висоті маневрував параплан, з якого згодом скинули листівки агітаційного змісту.

Як повідомили у прес-службі огкомітету фестивалю, приблизно о 21.00 над територією фестивалю з’явився параплан, який кілька раз пролетів над присутніми на критично низькій висоті, що могло загрожувати життю та здоров’ю відвідувачів. Згодом з параплану невідома особа почала скидати листівки агітаційного змісту, "в яких містилася недостовірна та неправдива інформація".


"Листівки були підписані організацією «Комсомол Волині», проте не містили відомостей про тираж, місце друку та відповідального за друк даних матеріалів, що є грубим порушенням законодавства України", - йдеться в повідомленні. 

В оргкомітеті також зазначають, що здійснення польотів над територією фестивалю жодним чином не було узгоджено із оранізаторами заходу, а отже могло загрожувати життю та здоров’ю присутніх лучан та гостей міста. Крім того, за їх словами, "інформація, що містилася в листівках, розпалює міжнаціональну та політичну ворожнечу".

"Адже на агітаційній продукції комсомольців було зображено військового злочинця Адольфа Гітлера поруч із почесним громадянином міста Луцька Степаном Бандерою та Романом Шухевичем. Такі листівки обурюють сотні тисяч лучан та волинян та можуть привести до розгортання конфліктів", - читаємо в повідомленні.Відтак організатори звернулися до правоохоронців з проханням:

1.З’ясувати, хто є власником даного літального засобу та чи має він право на здійснення таких польотів, і чи відповідає технічний стан пароплана вимогам для здійснення польотів;
2. З’ясувати чи був отриманий дозвіл на польоти параплана саме над територією фестивалю «Бандерштат», якщо так, то яка особа та який орган його видав та чому це не було узгоджено із організаторами заходу;
3. Встановити особу, яка керувала літальним засобом та притягнути його до відповідальності за здійснення польотів на низькій висоті, що загрожувало життю та здоров’ю присутніх на фестивалі;
4. Встановити відповідальних за друк агітаційних листівок та притягнути їх до відповідальності за розповсюдження завідомо неправдивої інформації на друкованій продукції без вказання тиражу, місця друку та відповідального за друк.

Фестиваль "Бандерштат" у Луцьку - традиційний щорічний фестиваль українського духу. Цьогоріч відбувається впродовж 3-5 серпня.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 57

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • славянин 11 серпня 2012, 22:38

  Тавагищи камсамольци! Перестаньте наконец цитировать своего любимого Гитлера , что мы,славяне- это дикари,и нас надо уничтожить! Нам , славянам за это очень обидно!Мы понимаем,что со славянским элементом в комсомоле было туго,но в этом вы сами и виноваты. Ездите себе каждый год в Умань, так и ездите,никто вас не трогает? Ну так и нас ,славян, не трогайте и все будет хорошо!?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Влад 7 серпня 2012, 01:47

  Вы сами то откуда будете?
  Вы хоть раз во Львове были? Говорили с простыми людьми?
  Вы верно сказали - эти люди помнят свою историю.
  Пропаганда фашизма и его пособников Бандеры и Шухевича для них отнюдь не смешно.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Анастасия 6 серпня 2012, 12:12

  Это все равно, если бы в Краснодоне сбросили листовки где "молодая гвардия" танцует и пьет с немцами. и начали бы рассказывать,что они были
  пособниками немцев. Смех да и только, эта листовка могла понравиться в Донбасе, где народ Украины не знает и не помнит своей истории, а в Луцке. Ивано-Франковске, Львове смех да и только. А главное из все этого можно сделать один вывод - коммунисты со своими комсомольцами и Партией Регионов(рецидивистов, рейдеров, разбойников) вместе в одной упряжке.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук