«Нафтогаз» увійшов до федерації європейських енерготрейдерів

ЕкономікаРоман Ганкевич, 8 грудня 20161790
«Нафтогаз» увійшов до федерації європейських енерготрейдерів
фото УНІАН
Членство в EFET дозволить адаптувати законодавство нашої країни до норм і стандартів ЄС

НАК «Нафтогаз України» став асоційованим членом Європейської федерації енерготрейдерів (EFET), до складу якої входить понад сто компаній-енерготрейдерів з 27 країн Європи. Про це повідомляється на сайті державного холдингу.

Як зазначають, така участь дасть «Нафтогазу» можливість отримувати оперативну інформацію про нові правила і законодавчі акти органів ЄС, створить сприятливі умови для обміну досвідом з метою диверсифікації джерел і напрямків поставок.

За даними НАК, приєднання до організації також дозволить поглибити консультації між ЄС і Україною щодо підтримки нашої країни в адаптації законодавства до норм і стандартів ЄС та лібералізації вітчизняного ринку природного газу. «Така співпраця сприятиме виконанню зобов'язань Нафтогазу як учасника європейського енергетичного ринку згідно з відповідними регламентами і директивами ЄС», - зазначається в повідомленні.

У прес-службі також нагадали, що «Нафтогаз» вже працює з європейськими контрагентами за стандартними договорами EFET з 2015 року.

Нагадаємо, країни-члени Євросоюзу повинні будуть повідомляти Єврокомісію про угоди в сфері газу та нафти з третіми державами, такими як Росія, перед тим, як укладати їх.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук