«Нафтогаз» з американцями мають намір імпортувати газ з Грузії

«Нафтогаз» з американцями мають намір імпортувати газ з Грузії
Сергій Коболєв

НАК «Нафтогаз України» та американська компанія Frontera Resources Corporation мають намір співпрацювати у сфері інвестування в розвідку і розробку нафти і газу України, а також реалізації проекту імпорту LNG (зріджений газ) з потужностей американської компанії в Грузії . Відповідний меморандум був підписаний 13 липня під час першого Американсько-українського бізнес-форуму у Вашингтоні, повідомили у прес-службі «Нафтогазу».

«Згідно з меморандумом, сторони погодилися співпрацювати у сфері інвестування в розвідку і розробку нафти і газу України, а також щодо реалізації проекту імпорту LNG (зріджений природний газ) з потужностей американської компанії в Грузії. Підтверджені запаси природного газу компанії в Грузії складають близько 300 млрд куб. м», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що меморандум набуває чинності з дати його підписання і діятиме протягом двох років.

Frontera Resources Corporation – міжнародна компанія, що займається розвідкою і видобутком газу і нафти, була заснована в 1996 р Стратегія компанії полягає в пошуку перспектив з видобутку вуглеводнів на ринках країн Східної Європи, які відносяться до Чорноморського басейну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук