Нардеп Олександр Онищенко переїхав до Лондона

Нардеп групи «Воля народу» Олександр Онищенко перебуває за межами України

Народний депутат від «Волі народу» Олександр Онищенко перебуває в Лондоні і готується судитися з українськими правоохоронцями. Відповідне повідомлення з’явилося в п’ятницю, 29 липня, на його сторінці в Facebook.

«По-перше, я офіційно перебуваю в Лондоні. На абсолютно законних підставах і в рамках абсолютно законного вільного переміщення. Саме тут за безпосередньої участі авторитетної міжнародної юридичної кампанії готовий проходити всі належні юридичні процедури в рамках докази власної невинуватості в чому б то не було», – заявив він.

Онищенко уточнив, що вибрав Лондон, оскільки йому «потрібен максимально відкритий процес з публічною оцінкою доказів сторін».

«Це вкрай важливо з урахуванням немислимої пристрасті нинішніх українських правоохоронців до публічної брехні, фальсифікації свідчень і документів. Крім того, британське правосуддя абсолютно не вірить на слово будь-яким офіційним особам, не корумпується в рамках політичної чи економічної доцільності і вкрай скрупульозно підходить до всебічної оцінки доказів сторін», – додав він.

Депутат також заявив, що йому важливо, «що в Британії дуже чутливо ставляться до очевидних політичних передумов і підтекстів у подібній категорії справ». Він запевнив, що має «достатньо доказів наявності у цієї історії істотних політичних чинників негативного характеру».

Онищенко вважає, що висунуті проти нього звинувачення «базуються виключно на чутках, домислах, фальсифікації та обмовках, зроблених під примусом».

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що нардеп Онищенко взяв відпустку.

Голова Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що депутат Верховної Ради Олександр Онищенко скоро буде оголошений в міжнародний розшук.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру Онищенко у справі про газові махінації.

5 липня 2016 року Верховна Рада України зняла з Олександра Онищенка депутатську недоторканність і дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт. Нардеп покинув територію України і ховається від переслідування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук