Нардепи зі Львова попросили в ЄС бронежилети для бійців АТО

Народні депутати України, які входять до об’єднання "Львівщина" у Верховній Раді, звернулись до керівництва Європейського Союзу з проханням створити можливості для безкоштовної передачі бронежилетів та обладнання для захисту вояків антитерористичної операції, а також безперешкодного перетину кордону для вантажів з такою амуніцією.

Обранці кажуть, що на складах армій країн ЄС є тисячі бронежилетів, які відслужили своє, але є придатними для застосування. 

За їх словами, львів’яни на собі перевозять через кордон засоби захисту для військових, які на сході України відбиваються від сепаратистів.

"Змушені констатувати, що внаслідок антидержавної, антиукраїнської політики попередньої влади, українське військо не спроможне чинити повноцінний спротив озброєним злочинцям. Дуже часто українські вояки змушені йти під кулі без бронежилетів та захисних шоломів, або ж будучи екіпірованими застарілим та неефективним оснащення", - йдеться у зверненні.

"Щодня волонтери здійснюють пошук та закупівлю за кордоном за власні кошти засобів захисту для українських військовиків. Сотні наших співгромадян перетинають державний кордон України з країнами ЄС з метою перенести на собі по одній касці та бронежилету, які пізніше передадуть на потреби українського війська", - пояснюють обранці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук