Народні депутати хочуть мати таку зарплату, як у членів уряду

Якщо постанову приймуть, то вона набуде чинності наступного дня та почне застосовуватися заднім числом

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови «Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України», яким пропонується підвищити заробітні плати парламентарям.

Авторами документу є народні депутати – члени Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради Павло Пинзеник, (фракція «Народний фронт»), Володимир Арешонков (фракція «БПП»), Олег Купрієнко (фракція Радикальної партії), Дмитро Лубінець (фракція «БПП»), Світлана Войцеховська (фракція «Народний фронт»), Владислав Данілін (фракція «Народний фронт»), Ірина Єфремова (фракція «Народний фронт»), Павло Кишкар (фракція «БПП»), Михайло Папієв (фракція «Опозиційний блок»), Сергій Шахов (група «Воля народу»).

Зокрема, проектом постанови передбачається встановити розмір посадових окладів народних депутатів України на рівні посадових окладів членів Кабінету Міністрів України, виходячи з розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

В додатку до проекту постанови повідомляється, що посадові оклади народних депутатів України визначаються в прожиткових мінімумах, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в таких розмірах: голова Верховної Ради України – 12,0; перший заступник Голови Верховної Ради України – 11,5; заступник Голови Верховної Ради України – 11,0; голова комітету Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, керівник депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України – 10,5; перший заступник, заступник голови комітету Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, секретар комітету Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, заступник керівника депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, голова підкомітету комітету Верховної Ради України – 10,3; член комітету Верховної Ради України – 10,0.

Крім того, передбачається у межах видатків на оплату праці, затверджених законом про державний бюджет України на відповідний рік, за рішеннями бюджетного та регламентного комітетів, народному депутату України здійснюються надбавки до посадового окладу в розмірі, встановленому для членів Кабінету міністрів.

Крім того, передбачається встановити загальний місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народного депутата України в розмірі 25 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Пропонується ввести в дію постанову з дня її прийняття та застосовувати з 1 жовтня 2017 року. Станом на 10 жовтня документ ще не розглядався.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук