"Народний фронт" пояснив навіщо Україні міністерство інформації

Народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко повідомив, що в нового Міністерства інформації має бути п'ять основних завдань.

Таку думку висловив у середу ввечері, 3 грудня на своїй сторінці у Facebook.

На його думку, по-перше, мова йде про роз'яснювальну та контрпропагандистську роботу в інформаційному просторі Криму і окупованій частині Донбасу.

По-друге, вважає обранець, - це розробка методики і реалізація проектів з контрпропаганди та агітації в інформаційному просторі Росії.

По-третє, мова йде про роз'яснювальну роботу і боротьбу з "фейками", які щодня наповнюють інформаційний простір України.

По-четверте, нове міністерство має протидіяти російській пропаганді та агітації в українському та світовому інформаційному просторі.

І, нарешті, по-п'яте, Міністерство інформації має займатися боротьбою з цензурою та самоцензурою, обумовленою тиском власників ЗМІ на журналістів.

"Як на мене, Міністерство інформаційної політики повинно бути другом, готовим підставити плече всім патріотам, журналістам, громадянам, які бажають захищати свою країну на полі інформаційної війни з РФ як в Україні так і на території РФ, а також в усьому світі!", - написав Геращенко.

Нагадаємо, в ОБСЄ вважають, що створення Міністерства інформації загрожує свободі слова в Україні. Проти створення нового міністерства виступили багато українських журналістів. Главою Мінінформації призначений Юрій Стець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Дмитрий Зволинский 4 грудня 2014, 09:52

  Задля розвитку Держави потрібно негайно змінювати СТРУКТУРУ державної надбудови і за будь-яку ціну викорчовувати залишки комуно-фашистського режиму.
  Має бути змінена назва: замість уряду України має бути Державна Виконавча Служба, що відразу показує сутність цієї надбудови.
  Вона має бути невеликою і мобільною. Наприклад:
  1. Прем’єр ДВС України
  2. Міністр соціальної політики ДВС України
  3. Керівник департаменту культури ДВС України
  4. Керівник департаменту промисловості і аграрної політики ДВС України
  5. Керівник департаменту внутрішніх справ ДВС України
  6. Керівник департаменту оборони ДВС України
  7. Керівник департаменту закордонних справ ДВС України.
  Департаменти не мають права законодавчої ініціативи.
  Міністр соціальної політики – одночасно є віце-прем’єром ДВС.
  Досить годувати десятки тисяч злочинців, які нічого не роблять для розвитку Держави, але крадуть гроші, зароблені народом України.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук