«Народний фронт» виступає за відновлення коаліції і за продовження реформ, – Бурбак

Фракція «Народний фронт» одним з шляхів виходу зі штучної політичної кризи бачить відновлення роботи коаліції «Європейська Україна» та продовження реформ нинішнього Уряду. На цьому наголосив голова фракції Максим Бурбак під час Погоджувальної ради.

«Наша політична сила виступає за відновлення коаліції «Європейська Україна» і за продовження реформ Уряду на чолі з Арсенієм Яценюком. Але якщо наших партнерів з фракції БПП це не влаштовує – пропонуйте свою альтернативу», – наголосив голова фракції.

Він зазначив, що «Народний фронт» очікує на прізвища конкретних депутатів, які нібито поставили підписи про вхід до нової коаліції.

«Оголосіть прізвища, хто конкретно готовий підтримувати новий уряд, тобто – нову коаліцію, нового прем’єра, його програму. Чим вона відрізняється від теперішньої програми Уряду», – наголосив Бурбак.

«Чи згодні ті політичні сили підтримувати реформи в наступному уряді? Чи згодні припинити звичний популізм задля виконання програми дій уряду і коаліційної угоди? Політичні сили повинні чесно відповісти на це», – зазначив він.

Він додав, що «Народний фронт» не голосуватиме за відставку нинішнього прем’єра та уряду, доки не буде запропоновано альтернативи.

«Під час війни Україна не може залишитися з тимчасовим Урядом і незрозумілими перспективами формування нового», – зазначив Бурбак.

Він також наголосив, що фракція підтримає подання Президента на звільнення генпрокурора і очікує на внесення прізвища наступного.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук